Бути чи не бути КАСКО?

Кожен автовласник стикається з дилемою: чи варто купувати КАСКО для власного авто?

Над вирішенням даного питання можна знайти безліч аналітичних та інформаційних матеріалів висококваліфікованих фінансових експертів, працівників страхових компаній та досвідчених консультантів. Кожен з них детально описує основні її переваги, необхідність та корисність, проте, серед численних високоінтелектуальних статей з сухими економічними поняттями та заготовленими привабливими фразами, не завжди можна до кінця зрозуміти суть КАСКО, що саме воно в себе включає і від чого насправді оберігає авто.

За багаторічну роботу на страховому ринку зустрічався та спілкувався з величезною кількістю “адекватних” і “не зовсім” клієнтів, і кожен з них вкладав власне бачення в це поняття. Для одних – це лишепримха батьків, чоловіків, дружин, дітей, для інших - вимога банківських кредитних договорів, частина вважає це формальним оформленням договорів та даремною тратою власних коштів, проте, для більшості КАСКО – це в першу чергу фінансова безпека.

Ніхто з нас не застрахований від втрати роботи, скорочення заробітної плати, валютних ризиків, крадіжок майна, проте, кожен може спробувати вберегти свої “чесно зароблені” від настання фінансових збитків при користуванні автомобілем.

Часто доводиться чути від людей фразу “якби я знав, що так трапиться, то…” . Що забороняє нам передчасно уберегти себе від неминучого пошкодження власного авто, яке може відбутися як з нашої вини, так з вини сусіда, випадкового пішохода, збігу обставин, погодних умов, тощо?

Машина – це власність, що вимагає постійних капіталовкладень. Знаходячи кошти на бензин, ТО, хімчистку, мийку,  ми повинні знайти і на КАСКО. Сьогодні страховий ринок представлений величезною кількістю страхових компаній і кожна розробила різні види страхових продуктів під будь-які вимоги клієнтів і на будь-який фінансові можливості, в тому числі з варіантом придбання в розстрочку. Проте, розглядаючи їх пропозиції, не слід забувати - дешевий сир буває лише в мишоловці.

Вирішивши оформити КАСКО, детально вивчіть умови страхового договору, “прогугліть” репутацію страхової компанії та прочитайте відгуки клієнтів компанії на різноманітних спеціалізованих форумах. Обов’язково слід запам’ятати порядок повідомлення  в разі виникнення ДТП, бо, як свідчить статистика, найбільший процент відмов по страховим справам пов’язаний саме з неправильним чи невчасним інформуванням.

КАСКО дозволить, в першу чергу, перекласти всі можливі фінансові втрати та спори при пошкодженні авто, за вирахуванням розміру франшизи, на страхову компанію. Застрахувавши авто, ви зможете вільніше почуватися на дорозі, яка переповнена водіями-початківцями та “vip” персонами, в Вас не болітиме голова, коли випадково в лобове скло попаде камінь або на стоянці ключем розмалюють дверцята...kasko

Электронный страховой полис

  Электронный страховой полис, что это?

      Электронный страховой полис - это страховой полис в электронном виде, при этом он имеет юридическую силу, равную обычному бумажном у договору страхования. Согласно Закону Украины "Об электронных документах и ​​электронном документообороте", электронный полис имеет такую ​​же юридическую силу, что и печатный документ с "мокрой" печатью.

     Для того, чтобы приобрести электронный полис, клиенту необходимо рассчитать стоимость страхового полиса, заполнить свои личные данные и оплатить онлайн с помощью банковской карты. После этого сотрудник страховой компании отправляет на электронную почту страховой полис в электронной форме, после этого клиент по желанию может распечатать его. Необходимо отметить, что сегодня страховая компания дополнительно еще отправляет клиенту по почте или курьером бумажный экземпляр страхового полиса. Электронный полис Страховщик подписывает, используя электронную цифровую подпись, имеющий юридическую силу обычной подписи и мокрой печати.

Подорожание полисов ОСАГО с 1 июня

С 01 июня 2014 года Страховые компании заключают договора Обязательного страхования гражданско-правовой ответственности владельцев наземных транспортных средств (ОСАГО) по новым тарифам, измененным согласно Решению Координационного Совета МТСБУ Протокол № 42/2014 от 29.04.2014.
        Причиной 30% роста стоимости Автогражданки в Украине с 1 июня 2014 года стало решение МТСБУ об изменении методики отчислений страховых компаний в Фонд защиты потерпевших, а также фиксация размера корректирующих коэффициентов и «бонус-малуса».

 • 0a19edaddfa1aaa102bc1c439c71524cКРЕДИТ НАЛИЧНЫМИ без залога:

  Заемщик – физическое лицо;
  Сумма кредита –до 200 000 гривен;
  Кредит – в гривнах;
  Срок погашения кредита – от 12 до 60 месяцев;
  Срок принятия решения – от 2 до 48 часов;
  Для суммы кредита до 50 000 грн справка о доходах – не обязательно;
  Территория прописки заёмщика – Вся Украина
 • ЮРИДИЧЕСКИМ ЛИЦАМ кредит/лизинг:

  Кредит: Лизинг:
  Валюта – гривна
  График погашения – стандартный/ аннуитет
  Процентная ставка – фиксированная
  Аванс от 20% (для автомобилей стоимостью до 500 000 грн)
  Срок до 5 лет
  Годовая ставка от 0,01% без ежемесячных комиссий
  Валюта - гривна, доллар, евро
  Аванс от 20%
  Срок до 5 лет
  Возможность включения в ежемесячные платежи: ежегодного ТО, КАСКО и ГО на весь срок лизинга, всех затрат по регистрации авто в ГАИ, зимнего комплекта резины и других затрат.
  Выкупная стоимость от 0%
 • НАШИ ПРЕИМУЩЕСТВА:

  - Наш сервис не является кредитным брокером либо банком. Мы осуществляем подбор кредита/авто/страховки и передаем данные в выбранные Вами компании. Кредиты, лизинг и страховки предоставляются непосредственно в отделениях компаний, а покупка нового автомобиля в автосалоне.
  - Одна заявка в несколько банков/лизинговых/страховых компаний/автосалонов одновременно
  - Минимальное время рассмотрения заявки
  - Не требуется ходить в банк для подачи заявки
  - Большая вероятность получения кредита
  - Вы выбирайте сами лучшее предложение
  - Ваша информация не будет распространяться. Ваши данные передаются только сотрудникам банков, с/к и автосалонам, непосредственно связанным, с покупкой выбранного товара!
 • DeltaBank logo
 • univalsal bank logo
 • Pravex bank logo
 • pumb bank
 • alfa bank
 • Idea-Bank-logo
 • UniCreditBank